Banka Hesaplarımız

Sağlık Yardımı

Bugüne
kadar
Sağlık Yardımı
2.376
Sağlık yardımı
yaptık.

Maddi sıkıntıları yüzünden tedavi olamayan ve ödeme güçlerini aşan sağlık giderleri ile sosyal güvenceden yoksun vatandaşlarımızın ilaç ve tedavi giderleri karşılamaktayız.

Ülke çapında çeşitli nedenlerle tekerlekli sandalyeye mahkum olmuş, maddi sıkıntıları yüzünden tedavi olamayan engelli kardeşlerimizi, siz yardımseverlerin de katkılarıyla ameliyat ettirerek sağlıklarına kavuşturmaya çalışıyoruz.

Derneğimiz tarafından, düzenli olarak hasta bezi kullanım ihtiyacı olan ve sosyal güvencesi olmayan engelli kişilere yardım sağlıyoruz Bu bezler kişi ya da kuruluşların bağışları derneğimizin dağıtım organizasyonu ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmaktadır.

Pek çok ilden çok sayıda engelli kardeşimizin ameliyatlarını ve ortez-protezlerini yaptırarak ve yürümelerini kolaylaştıracak cihazları temin ederek onları ayağa kaldırmak ve sağlıklarına kavuşturmak bizim en büyük sevincimiz ve gururumuz olmuştur.

2000 yılı başından bugüne kadar yüzlerce kişiyi hayata kazandıran derneğimizin en büyük başarı hikayeleri, Çanakkale’den Emine GİRGİN, İstanbul’dan Elif GEZER, Batuhan VURAL, Suat AVCI, Ayşe CEYLAN, Uzunköprü’den Rahman ÖDEV, Ağrı’dan Ahmet UÇAR, Van’dan Emrah PUYAM, Özge CEYLAN, Bitlis’ten Duygu SÖZEN i ve bu çocuklar gibi yüzlercesinin hayata kazandırılması için emeklerinden dolayı bağışçılarımıza binlerce kez teşekkür ederiz.

Sağlık Yardımı
Sağlık Yardımı
Sağlık Yardımı
Sağlık Yardımı
Sağlık Yardımı
Sağlık Yardımı
Sağlık Yardımı
Sağlık Yardımı

Hızlı Bağış

Gelin, engelleri birlikte kaldıralım.