Banka Hesaplarımız

Ramazan Destekleriniz Umut Ve Mutluluğa Dönüşsün!

20.04.2018
Ramazan Destekleriniz Umut Ve Mutluluğa Dönüşsün!

Ramazan Destekleriniz Umut Ve Mutluluğa Dönüşsün!

Ramazan;  muhtaçlarla, kimsesizlerle beraber olmak, onların halinden anlamak yüzlerini güldürüp, kırık kalpleri onarmak ve onlara destek olabilmektir. Bu gerçekle yola çıkan Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği muhtaçlara ve engelli kardeşlerimize kumpanya gıda yardımı, ayni yardım, eğitim, tekerlekli sandalye yardım faaliyetlerini sürdürmektedir.

BEDD ailesi olarak 26 yıldır, bizlere bu onuru yaşatan, on binlerce hayata beraber dokunduğumuz, yaşamları kurtardığımız siz değerli gönül dostlarımıza en içten teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

Ramazan ayının manevi huzurunu ve baharın coşkusunu hep beraber paylaşmak, daha fazla ihtiyaç sahibi engelli kardeşimize dokunmak, onları dört duvar arasından çıkararak birer kelebek gibi özgürleştirmek ve gönül birliğimizle topluma kazandırmak için siz de Ramazan'da desteklerinizi umut ve mutluğa dönüştürebilirsiniz.

Gıda Yardımını Nasıl yapıyoruz?

Derneğimiz kurulduğu günden bugüne kadar yılın her ayında da yapmaya çalıştığı gıda yardımı Ramazan Ayında daha da yoğunlaşmaktadır. Ramazan'da Gıda Yardım Paketlerini hazırlayarak ekonomik koşulların zorladığı ihtiyaç sahibi ailelere ve engelli üyelerimize dağıtımını yapmaktayız. Sizlerin uygun gördüğü, kumpanya içinde sizin belirlediğiniz ürünlerin yer aldığı küçük boy ve büyük boy gıda yardım paketleri oluşturarak arzu ettiğiniz tarihlerde toplu dağıtım şeklinde BEDD Genel Merkezinde veya adreslerine ulaştırmaktayız. Üyelerimize Ramazan ayında da iftar yemekleri vermekteyiz.

Mübarek Ramazan ayının ülkemize huzur, birlik, beraberlik ve bereket, dünyamıza da barış getirmesini dileriz.

Hızlı Bağış

Gelin, engelleri birlikte kaldıralım.