Banka Hesaplarımız

Kuruluşlararası Açık Masa Tenisi Takım Turnuvasına tüm şirket takımlarını bekliyoruz !

25.11.2015
Kuruluşlararası Açık Masa Tenisi Takım Turnuvasına tüm şirket takımlarını bekliyoruz !

Engelliler Yararına 6. Kurum ve Kuruluşlararası Açık Masa Tenisi Takım Turnuvası.

Yarışma Kuralları.

6. Kurum ve Kuruluşlararası Yardım Amaçlı Açık Masa Tenisi Takım Turnuvası;

Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği yararına yapılacak

Büyük mutluluk ve gurur duyularak organize edilen geleneksel Kuruluşlararası Açık Masa Tenisi takım turnuvasının 6. sı bu yıl, engellilerin yararlanacağı tekerlekli sandalye alımına katkı sağlamak amacı için yapılacak.

Mercedes Benz Türk şirketinin ana Sponsorluğu ve İstanbul Kuruluşlararası Masa Tenisi Spor Derneğinin organizatörlüğünde yapılacak olan turnuvanın tüm geliri Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği ne bırakılacak.

Turnuva 19 Aralık 2015 Cumartesi günü Mercedes Benz Türk şirketinin Bahçeşehir/ Hoşdere fabrika tesislerinde bulunan kapalı spor salonunda yapılacak.

Maçlar saat 9.00 da yapılacak olan açılış kokteyli sonrası başlayacak.

Ayrıntılı bilgi ve yarışma talimatı aşağıda yayınlanmıştır.

ENGELLİLER YARARINA KURULUŞLARARASI AÇIK İKİLİ MASA TENİSİ TAKIM TURNUVASI

YARIŞMA TALİMATI;

 • MERCEDES BENZ TÜRK ŞİRKETİNİN ANA SPONSORLUĞU İLE İSTANBUL KURULUŞLARARASI MASA TENİSİ SPOR DERNEĞİ (İKMTSD) ORGANİZATÖRLÜĞÜNDE ENGELLİLER YARARINA KURULUŞLARARASI AÇIK MASA TENİSİ TAKIM TURNUVASI DÜZENLENMİŞTİR.
 • TURNUVADA ELDE EDİLECEK GELİRİN TÜMÜ İLE İHTİYACI OLAN ENGELLİLERE TEKERLEKLİ SANDALYE ALINACAK.
 • TURNUVA, 19 ARALIK 2015 CUMARTESİ GÜNÜ MERCEDES BENZ TÜRK ŞİRKETİNİN, BAHÇEŞEHİR SIVAT DERESİ HOŞDERE KÖYÜ MEVKİİ MERCEDES BULVARINDA BULUNAN KAPALI SPOR SALONUNDA YAPILACAK OLUP; SAAT 09.00 DA AÇILIŞ KOKTEYLİ SONRASI BAŞLAYACAK.
 • TURNUVA, BİR GÜNDE BİTİRİLECEK.
 • TURNUVA KATILIM ÜCRETİ;

  ERKEK TAKIM İÇİN 300.00 TL, BAYAN TAKIM İÇİN 200.00 TL DİR. İSTEYEN KURULUŞLAR VEYA KİŞİLER DAHA FAZLA BAĞIŞ YAPABİLİR.

 • BAĞIŞLAR (KATILIM ÜCRETLERİ) SALONDA MAKBUZ KARŞILIĞI İLGİLİ DERNEĞE YAPILACAKTIR.

 • 6. KURULUŞLARARASI AÇIK MASA TENİSİ TAKIM TURNUVASINA, İSTEYEN HER KURUM VE KURULUŞ 16 YAŞINDAN BÜYÜK İSTEDİĞİ SPORCUYU LİSTESİNE YAZARAK YARIŞMA TALİMATINA UYGUN OLMAK KOŞULU İLE İSTERSE BİRDEN FAZLA TAKIM İLE KATILABİLİR.

 • GURUP MAÇLARI VE GURUPTAN ÇIKTIKTAN SONRAKİ İLK ELEME MAÇLARI 3 SET ÜZERİNDEN 2 SET ALAN GALİP ŞEKLİNDE, DAHA SONRAKİ MAÇLAR 5 SET ÜZERİNDEN 3 SET ALAN GALİP ŞEKLİNDE OYNANACAK.

 • TAKIM MÜSABAKALARINDA MAÇLAR 4’LÜ GURUPLAR HALİNDE GURUPTAN ÇIKAN İLK İKİ TAKIMIN ELEMİNASYON OYNAMASI ŞEKLİNDE, 5 MAÇLIK (2 TEK, 1 ÇİFT, 2 TEK) SİSTEME GÖRE OYNANACAKTIR. İLK 3 MAÇI KAZANAN TAKIM GALİP GELECEK, KALAN MAÇLAR OYNANMAYACAK.

 • GURUP MAÇLARI SONUNDA PUANLARIN EŞİT OLMASI HALİNDE, TAKIMLARIN KENDİ ARALARINDA YAPTIĞI MAÇLARDAKİ AVERAJLARI DİKKATE ALINACAK.

 • DERECE YAPAN İLK 4 TAKIM VE SPORCULARINA TURNUVA SONUNDA KUPA VE MADALYA VERİLECEK.

 • HER KURULUŞ TAKIMI ERKEKLERDE VE BAYANLARDA EN AZ 2 EN FAZLA 4 OYUNCU İLE TEMSİL EDİLECEK.

 • ÖNCELİKLE, BÜTÜN KURULUŞ TAKIM OYUNCULARI GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜKLERİNDEN ALINMIŞ OLAN 2015/2016 VİZELİ SPORCU LİSANSI İLE YARIŞMALARA KATILABİLECEKTİR. MÜSABAKA SIRASINDA HER SPORCU LİSANSINI İBRAZ ETMEK ZORUNDADIR. ANCAK, LİSANSI OLMAYAN VEYA VİZESİ YETİŞMEYEN SPORCULAR SADECE BU ÖZEL TURNUVA İÇİN BİR SEFERE MAHSUS OLMAK ŞARTI İLE SAĞLIK YÖNÜNDEN HER HANGİ BİR SORUNU OLMADIĞINI BELİRTEN YAZI İLE MAÇLARDA YER ALABİLECEK.

 • TALEP OLMASI HALİNDE 19 ARALIK CUMARTESİ GÜNÜ KOZYATAĞI CARREFOUR ÖNÜNDEN VE AYRICA MECİDİYEKÖY ESKİ ALİ SAMİ YEN STADI KARŞISINDAN SAAT 07.30 DA SERVİS KALDIRILACAK OLUP, GÜN İÇİNDE MAÇLARIN AKIŞI DİKKATE ALINARAK AKŞAM GERİ DÖNÜLECEK.

 • TAKIMLAR MASA TENİSİ FEDERASYONU FAALİYET KİTAPÇIĞINDA BELİRTİLEN KIYAFET YÖNETMELİĞİNE UYGUN OLARAK MÜSABAKALARA ÇIKACAK. BEYAZ RENKLİ TİŞÖRT İLE KESİNLİKLE MAÇLARA ÇIKILMAYACAK.

 • TURNUVA ESNASINDA MERCEDES BENZ TÜRK ŞİRKETİ TARAFINDAN  TÜM KATILIMCILARA KOKTEYL VE ÖĞLEN YEMEĞİ VERİLEREK SPORCULARA ÇEŞİTLİ İKRAMLARDA BULUNULACAK.

 • MÜSABAKALARA KATILACAK OLAN KURULUŞLARIN EN GEÇ 17 ARALIK 2015 PERŞEMBE GÜNÜNE KADAR AŞAĞIDA İRTİBAT BİLGİLERİ BULUNAN ORGANİZASYON KOMİTESİNE KATILIM VE SPORCU İSİMLERİNİ YAZILI OLARAK BİLDİRMESİ GEREKMEKTEDİR.

 • İSTANBUL DIŞINDAN KATILACAKLAR İÇİN KONAKLAMA NİDYA OTEL (ESENYURT) DE YAPILABİLİR.

  www.nidyahotelesenyurt.com

BU TALİMATTA BELİRTİLMEYEN DİĞER TÜM HUSUSLARDA KARAR ALMAYA ORGANİZASYON KOMİTESİ YETKİLİDİR.

Organizasyon Komitesi:
Uğur BEŞOK ( İKMTSD )
İş Tel      : 0212 2745666
e-mail : [email protected]
e-mail : [email protected]
Cep Tel : 0532 3545787

Şener FİLİZ ( İKMTSD )
e-mail :  [email protected]
Cep Tel  : 0542 6738990 – 0542 2160948

Safiye ÖNCEL ( MERCEDES BENZ TÜRK )
İş Tel      : 0212 6227622
e-mail : [email protected]

Engin ÇELEBİ (BEDENSEL ENGELLİLERLE DAYANIŞMA DERNEĞİ )
İş Tel      : 0216 3708166
e-mail : [email protected]
Cep Tel  : 0532 5985507

Hızlı Bağış

Gelin, engelleri birlikte kaldıralım.