Banka Hesaplarımız

İstanbul

18.09.2014
İstanbul

Türkiye’de ikincisi düzenlenen 5 km renkli koşusu, Best FM’in Medya Sponsorluğunda Yenikapı Şehir Parkı’nda yaklaşık 5.000 renkli koşucunun katılımıyla gerçekleşti. Oldukça renkli anlara sahne olan koşuda katılımcılar 5 kilometrelik mesafe boyunca her bir kilometrede kurulu renk istasyonlarında gönüllüler tarafından farklı renklere büründü.

Koşu öncesi kurulan sahnede Dj eşliğinde yapılan müzikle eğlenen İstanbullular, saat 14.00’da start alanında koşuya başladı. Katılımcılar color sky 5k logolu beyaz T-shirtleriyle başladıkları koşunun finish alanına vardıklarında koşuyu renk cümbüşüne bürünmüş olarak tamamladılar.Best Fm, Permolit, On Shoes, Arm&Hammer, John Frieda ve Kraf&co markalarının sponsor olduğu koşuda Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği’ne (BEDD) bilet gelirlerinin %5’i bağışlanıyor.Engelli kardeşlerimizin de katıldığı koşu öncesi BEDD başkanı Kemal Demirel , organizatörlere teşekkür plaketi verdi.

Kimisinin ailesiyle kimisinin arkadaş grubuyla katıldığı süre tutulmayan koşuda katılımcılar, finish alanına vardıklarında müzik eşliğinde yapılan renk partisiyle renklemeye ve eğlenmeye devam etti.

Hızlı Bağış

Gelin, engelleri birlikte kaldıralım.