Banka Hesaplarımız

BEDD

18.07.2014
BEDD

dosya_12813_bedd-ugur-tatlici-tesekkur-galeri1-2.jpgRahmetli işadamı Mehmet Salih Tatlıcı, “insana ve dünyaya saygı duy, insanın ihtiyaçlarına kulak ver”vasiyetinde bulunmuştu. Mehmet Salih Tatlıcı’ya hastalığında ve sağlığında 43 yıl hayat arkadaşı olan ikinci eşi Nurten Tatlıcı ile bu evlilikten dünyaya gelen oğulları Uğur Tatlıcı, merhum işadamının vasiyetini yerine getirmek amacıyla ülkemizde ve dünyadaki yardım amaçlı çalışan farklı dernek ve kuruluşlara bağışta bulunuyorlar.

UNT Holding, BEDD’e yaptığı bağışlarla engelli çocukların ve engelli ailelerin öğrenim çağındaki çocuklarının eğitimlerine katkıda bulunmanın yanında, BEDD’in düzenlediği hayır amaçlı farklı etkinliklere de destek olmaktadır.

UNT HOLDİNG'İN BEDENSEL ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZA DESTEĞİ DEVAM EDİYOR

Ülkemizde engelli vatandaşlarımızın önündeki engellerin kaldırılması için 20 yılı aşkın süredir faaliyetlerde bulunan Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği (BEDD) ile UNT Holding arasında iki yıl önce başlayan işbirliği, her geçen gün güçlenerek devam etmekte.

BEDD'DEN UNT HOLDİNG'E NEZAKET ZİYARETİ VE TEŞEKKÜR PLAKETİ

 

Son olarak 10-16 Mayıs tarihleri arasındaki Engelliler Haftası etkinlikleri çerçevesinde organize edilen yemeğe verilen desteklerin ardından, BEDD yöneticileri UNT Holding’e bir nezaket ziyaretinde bulunmuşlar ve UNT Holding CEO’su Uğur Tatlıcı ve merhum Mehmet Salih Tatlıcı’nın eşi Nurten Tatlıcı’ya teşekkürlerini iletmişlerdir.

BEDD Halkla İlişkiler Sorumlusu Sabahat Büyükbay Ateş başkanlığında gerçekleşen ziyarette, UNT Holding danışmanlarından avukat Fatih Bilgütay'a, BEDD tarafından hazırlanan teşekkür plaketi ve teşekkür belgesi de sunulmuştur.

Hızlı Bağış

Gelin, engelleri birlikte kaldıralım.