Banka Hesaplarımız

Kelebekler Özgür Olmalı...

11.02.2014
Kelebekler Özgür Olmalı...

Triko sektörünün öncüsü Triko Mısırlı, öncülüğünü yıllardır sürdürdüğü sosyal sorumluluk projelerini devam ettiriyor… Her zaman engellilere destek olan Triko Mısırlı, “Kelebekler Özgür Olmalı, Tıpkı Ruhları Gibi” ismiyle başlattığı sosyal sorumluluk projesi ile engellilerin yanında olmayı ve birlikte çalışmayı sürdürüyor. 3 Aralık 2013 Dünya Engelliler Günü’nde Suadiye Triko Mısırlı Mağazası’nda Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği (BEDD) ile bir fotoğraf sergisi düzenleyen Triko Mısırlı, engellilerin başarılarının yanında durarak onların daha kaliteli bir yaşam standardına ulaşabilmeleri için müşterilerinin ve ülkemiz insanının farkındalığını artırmayı amaçlıyor...

Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği üyesi, engellilerin çektiği fotoğrafların yer aldığı sergiye Triko Mısırlı Yöneticileri, BEDD Yöneticileri ve Triko Mısırlının özel müşterileri dışında Türk Sineması’nın ünlü yönetmeni Ülkü Erakalın, ünlü oyuncu Serap Aksoy  da katıldılar ve projeye destek verdiler. 

“Kelebekler Özgür Olmalı, Tıpkı Ruhları Gibi” resim sergisi farklı şehirlerdeki Triko Mısırlı mağazalarında da sergilenecek. Yine BEDD üyesi engellilerin tasarladığı ürünler, Triko Mısırlı mağazalarında geliri BEDD’e aktarılmak üzere satılacak.

Hızlı Bağış

Gelin, engelleri birlikte kaldıralım.