Banka Hesaplarımız

Bursa Tekerlekli Sandalye Dağıtımı

12.08.2014
Bursa Tekerlekli Sandalye Dağıtımı

Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği ortaklığında Bayrak Alanı'nda engelli vatandaşlar ve ailelerinin yanı sıra Ak Parti Yıldırım İlçe Başkanı Hüdayi Yazıcı, Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği Başkanvekili Güler Kayahan ve Esra Savaşan'ın da katıldığı tekerlekli sandalye dağıtım töreninde Başkan Edebali, Yıldırım Belediyesi tarafından belirlenen toplam 16 engelli vatandaşın yüzünü güldürdü.

Edebali, "Engelli vatandaşlarımızla ilgili çok ciddi ve önemli projelerimizi birer birer hayata geçireceğiz. Amacımız, Yıldırım'ı engelliler için yaşanabilir bir ilçe konumuna getirmek. Derneğimiz ile sürekli görüşme halindeyiz. Şimdilik 2 tanesi akülü 14 tanesi de manuel olan tekerlekli sandalyelerimizi sahiplerine teslim ediyoruz. Kurulan Engelsiz Masa ile tüm engellilerin sesi kulağı olmaya kararlıyız" dedi.

Herkesin bir engelli adayı olduğunu belirten Başkanvekili Kayahan, Başkan Edebali'ye ve emeği geçen herkese teşekkür ederek tekerlekli sandalyelerin hayırlı olmasını diledi. Program sonrasında Başkan Edebali ile Başkanvekili Kayahan birbirlerine teşekkür plaketi sundu.

Hızlı Bağış

Gelin, engelleri birlikte kaldıralım.